Campionatul de turnee de fotbal din Ankara Metro a devenit securitate

Ankara Metro fotbal Turneul Campion Had Trustees sunt: ​​Metro Ankara, „ani 2013 de Turneu de fotbal de primăvară tradițională“, sa încheiat cu Direcția de Securitate a campionatului din acest an, după o întâlnire interesant.
Emoția fotbalului a fost trăită în Metro, cel mai sigur și mai rapid vehicul de transport public al capitalei. Personalul care lucrează pe partea invizibilă a Metroului, în timp ce și-a lăsat oboseala de lucru și stresul pe terenul verde, cu echipele pe care le-a format din unitățile din care aparțin, au semnat și o dulce competiție cu întâlnirile dintre ei. Recepțiile, în care echipa, formată în 12 direcții diferite, de la securitate la exploatare, întreținere drumuri și vehicule, curățenie, tehnicieni până la afaceri financiare și administrative, care deservesc în 8 stații și sedii diferite din Ankara, s-au concurat aprig cu 32 de competiții diferite. , a fost acordată angajaților care sunt atât ore suplimentare, cât și colegi de echipă. au avut momente distractive și competitive. În cadrul turneului, în care au fost expuse meciuri precum liga profesionistă, s-au desfășurat competiții dulci între unitățile de metrou și s-au desfășurat festinuri fotbalistice distractive, Departamentul Business Management a câștigat locul doi, iar Departamentul Afaceri Financiare și Administrative a câștigat locul trei.
32 îndeplinește rețelele de țintă 217
În meciul final, 217 a fost campionul echipei de fotbal, iar 4-0 a fost învins cu un scor precum 13-XNUMX. .
Brațul de zi în braț, colegii de lucru, în scopul de a oferi servicii complete de metrou, la sfârșitul turneului scena competiției acerbe de pe teren EGO de fotbal echipa lor la Cupa intra gradul sistemelor feroviare de administrator Kemal curat și Ankara Directorul Metro General al Departamentului a dat Rahmi Akdogan.
Pentru a elibera stresul angajaților de muncă pentru a crește motivația și puterea unificatoare a sportului pentru a asigura coeziunea unităților deținute în fiecare an, „Turneul tradițional de fotbal“, în acest an, de asemenea, a ajuns în entuziasmul în cadrul prieteniei.