Stelele de fotbal se întâlnesc împreună la noul aeroport din Istanbul

Angajații din aeroportul New Airport, cel de-al treilea turneu de fotbal desfășurat în acest an, lupta de ticăloșie, noaptea finală a fost etapa paradei stelelor. Înainte de meciul "FutbolİGA İ final, adamı Fame Tournament", omul de afaceri Abdurrahim Albayrak, fostul fotbaliști Galatasaray Necati Ateș, arbitrul FIFA Kokartlı Mete Kalkavan și postul de radio Gezegen Mehmet și managerii İGA purtau forma. În acest an, mii de oameni 2 au participat la trofeul FutbolİGA'da, echipa "Olympic Port" a crescut.

După construirea și finalizarea noului aeroport din Istanbul, care este cel mai mare proiect de aeroport din lume, XGA a întreprins operațiunea 25 pentru anul și a ocupat locul trei în turneul de fotbal.

Echipa 36, alcătuită din persoane 10'ar, a participat la turneul de fotbal care a avut loc la mii de angajați ai 164 de pe noul aeroport din Istanbul. meci jucat în cadrul turneului 1 a durat aproximativ 403 luni, condus de oficialii Turcia Federația de Fotbal. Yeni Fame Tournament "a avut loc înaintea meciului final al Campusului Akpınar din cadrul noului aeroport din Istanbul. În turneu, unde s-au adunat nume surprinzătoare din partea comunității sportive și a mass-media; omul de afaceri Abdurrahim Albayrak, fostul jucător de fotbal Galatasaray Necati Ates, arbitrul FIFA Kokartlı Mete Kalkavan și postul de radio Gezegen Mehmet, precum și membrii consiliului de administrație al IGA și ai Comitetului executiv purtau forma.

În cadrul evenimentului, care a fost urmărit cu mare interes de către angajați și a asistat la scene pline de culoare, „Echipa Albă”, în care omul de afaceri Abdurrahim Albayrak, fost fotbalist din Galatasary, Necati Ateș a purtat și meciul „Turneul Faimei”, iar Echipa „Olympic Port” a câștigat finala „FootballİGA”. Cea mai populară echipă a turneului cu sportivitatea sa a fost VIP Waiters.

Prezentând premiile câștigătorilor, H. Kadri Samsunlu, CEO și Chief Executive Officer al İGA Airports Management, a declarat că astfel de evenimente sociale sporesc motivația angajaților; „Ca familie İGA, desfășurăm cu succes o operațiune atât de mare.

Fiecare dintre angajații noștri 36 are o mulțime de eforturi. Deschiderea noastră 29 este, fără îndoială, cea mai importantă motivație din această perioadă a lunii octombrie. Prin urmare, în calitate de IGA, printre prioritățile noastre este de a sprijini angajații noștri să se angajeze atât în ​​activități sportive, cât și în activități culturale. 2 de mii de persoane au participat la turneul de fotbal care a avut loc pentru a treia oară în acest an. Turneul nostru a fost scena competițiilor de fotbal care nu ar fi o ligă profesională.

Tuturor oaspeților noștri care nu ne-au lăsat în pace astăzi; datorită numelor valoroase ale comunității sportive și media; „Felicitări echipelor câștigătoare de astăzi”.