Cupa Sakarya MTB taie respiratia

Prima zi a Campionatului Internațional de Mountain Bike Cupa Sakarya MTB a avut loc în Valea Sunflower Cycling, cu participarea a peste 30 de sportivi din 150 de țări. Ciclistul rus Timofei Ivanov, concurând la Categoria Masculin Elită, a câștigat medalia de aur; Anton Sintsov, sportivul lui Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor, a câștigat medalia de bronz. La categoria Tineri, Halil İbrahim Doğan, un sportiv din echipa de ciclism Metropolitan Belediyespor, a câștigat premiul.

Sakarya Metropolitan Municipality International Mountain Bike Campionatul a avut loc în Sakarya MTBE găzduit sub auspiciile Cupei Prezidențiale „Pedala pentru o Clean Mondială Traduceți“ contactul cu bicicleta a început în floarea-soarelui Valley. Ministrul Tineretului și Sportului Mehmet Kasapoğlu face startul cursei; Guvernatorul Irfan Balkanlıoğlu campionat, primarul Zeki Toçoğlu, deputatul partidului AK Cigdem Erdogan Atabeks, Kenan Sofuoglu, AK Provinciale Partidul Președintele Fevzi Sword, președintele Federației Erol Küçükbakırc Ciclism, bicicliștii și mulți au luat locul audiență. Începând din categoria Elite Women, cursele au continuat cu curse pentru tineri, tineri și bărbați.

Tineri în tribune de mitropolit
Blaza Pıntaric din Slovenia a câștigat titlul în categoria Elite Women. Cuplu de atribuire bărbați în categoria sportivi Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team Halil Ibrahim Dogan a fost. Okan Aydoğan a primit 3 la tineri. După cursa, Halil İbrahim Doğan a spus, Yar aș dori să mulțumesc celor care au contribuit la organizație. Un curs rapid. Avem obiective mari în 2019 X. Okan Aydoğan a mulțumit echipei și a felicitat toți concurenții. Femeile tinere din categoria campionilor au fost singure.

Extreme emoție în bărbații de elită
Cursa Sakarya MTB Cup Elite masculină, care a fost începută de președintele Zeki Toçoğlu și transmisă în direct în 150 de țări, a fost uluitoare. Timofei Ivanov a câștigat medalia de aur după cursele formate din 6 etape. Președintele Zeki Toçoğlu a câștigat medalia de argint dată de Martins Blums; Atletul de la Salcano Sakarya Mitropolitul Belediyespor, Anton Sintsov, a câștigat medalia de bronz. După ceremonia de premiere, în cadrul proiectului de responsabilitate socială a fost forat un puț de apă pentru a ajunge la 15 mii de oameni din Africa.

Traseu grozav
După ce campionul campionatului Timofei Ivanov a câștigat campionatul, și-a exprimat fericirea și a spus: Mulțumesc celor care ne-au invitat aici. Un curs excelent, o mare organizație. Am găsit-o foarte bine și vă mulțumesc foarte mult