Clubul Sivas Demirspor deschide un nou sezon

sivas demirspor club nou sezon acti
sivas demirspor club nou sezon acti

Sivas Demirspor Club 2019-2020 a deschis sezonul. Programul de deschidere a sezonului clubului Sivas Demirspor Tüdemsaș Director general și președinte al Clubului Sivas Demirspor Mehmet Basoglu, Uniunea Feroviar-Afaceri Sociala Filiala Sivas Secretar financiar Kemal, Membrii consiliului, antrenori și sportivi ai clubului Sivas Demirspor au participat.

Victimele au fost sacrificate înainte de ceremonia de deschidere a noului sezon. Mehmet Bașoğlu, directorul general al Tüdemsaș și președintele Clubului Sivas Demirspor, care a ținut un discurs la ceremonia de deschidere, a declarat: saygı salut toată comunitatea clubului Sivas Demirspor cu respect și dragoste cu jucătorul de fotbal, comitetul tehnic și membrii consiliului. Clubul nostru a fost locomotiva multor sporturi din Sivas cu lupta sa gentleman de la data fondării 1940, contribuția sa de infrastructură la sportul turc și sportivii pe care i-a câștigat. Îmi doresc ca noul sezon să fie binevoitor și de bun augur pentru comunitatea noastră și vă urez succes continuu. ”

Uniunea Feroviar-Afaceri Sivas Filiala Secretar financiar Kemal Expert al noului sezon al sporturilor turcești și al comunității cluburilor Sivas Demirspor devin mai bune și de bun augur ", a spus el.

Fii primul care comenteaza

Yorumlar

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Aflați cum sunt procesate datele despre comentarii.