Centrul de schi Yedikuyular pregătește pentru sezon

Stațiunea de schi yedikuyular se pregătește pentru sezon
Stațiunea de schi yedikuyular se pregătește pentru sezon

Primarul Güngör a declarat că pregătirile pentru sezon continuă la Centrul de schi Yedikuyular și a adăugat: yerine În locul structurilor neregulate de mâncare și băut din regiune, construim noi case de vânzare care vor oferi servicii mai decente oaspeților noștri. Noile facilități vor promova și vinde produse locale ale orașului nostru. Noroc. ”

Primarul Mitropoliei Kahramanmaraș Hayrettin Güngör, Centrul de Schi Radio Yedikuyular al TRT Çukurova au făcut declarații despre transmisia live. Afirmând că unitatea are o importanță deosebită pentru regiune, Güngör a spus: „Facilitatea noastră este situată la aproximativ 15 kilometri distanță de centrul orașului. Concepționalii noștri și oaspeții veniți din oraș ajung în stațiunea noastră de schi la o distanță de 10 de centru. Anul trecut, am găzduit mii de invitați 800 în unitatea noastră. Ne propunem să creștem și mai mult această cifră. ”

Interes intens

Primarul Güngör a spus: „Centrul de schi Yedikuyular a fost proiectat pe o suprafață de 1,5 milioane de metri pătrați. Piste și facilități suplimentare sunt incluse în proiect. Lucrăm la asta. Oaspeții noștri din orașele vecine, cum ar fi Gaziantep, Adiyaman, Sanliurfa, Hatay, Adana, Osmaniye și Mersin manifestă un interes deosebit față de centrul nostru de schi. Am început o pregătire importantă pentru noul sezon pentru a răspunde acestui interes. ”

Invitație la Pârtie de Schi

Mayr Hayrettin Güngör, primarul municipalității metropolitane, a declarat că zona în care instalațiile de consum și băuturi care provoacă poluarea imaginii vor fi mai frumoase, a declarat: Construim noi structuri în care oaspeții din regiune își satisfac nevoile într-un mediu decent și produsele locale ale orașului nostru vor fi vândute. Echipele noastre lucrează rapid. Sper că munca noastră va fi în serviciu în noul sezon. Aș dori să-i invit pe conaționalii noștri și orașele vecine la Centrul nostru de schi Yedikuyular în noul sezon ”.

Fii primul care comenteaza

Yorumlar

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Aflați cum sunt procesate datele despre comentarii.