23 de ani în Germania de transport

ani în transporturile din Germania
ani în transporturile din Germania

Comerțul internațional constituie situația generală a schimbului reciproc de țări între ele. Țara noastră continuă comerțul din trecut cu aproape toți vecinii de la graniță și țările de peste mări. În acest context, în timp ce comerțul nostru cu unele țări este normal, unele dintre ele trec prin perioade intense. Una dintre țările în care avem activități comerciale intense este Germania, care este locomotiva Europei.

În cadrul acordurilor de export și import și de colaborare cu Germania, sectorul logistic este, de asemenea, foarte activ. multe furnizor de transport maritim în ceea ce privește transportul de mărfuri de export din Germania în Turcia pentru mărfuri de import din Germania în Turcia a fost de operare. Shah Global Logistics este una dintre cele mai importante companii din acest sector. Companii de transport Germania Una dintre cele mai proeminente caracteristici care ne fac să ieșim în evidență este eforturile noastre de a ne concentra pe satisfacția clienților, împingând câștigurile financiare deoparte.

Cu principiile și viziunea pe care le-am stabilit, compania noastră, care este alegerea principală a exportatorilor și importatorilor, are capacitatea de a evalua și de a finaliza toate cerințele care provin din structura sa, răspândind activitățile logistice într-o zonă largă, cum ar fi transportul complet de camioane, transportul parțial, autorizarea transportului greoi extern, transportul camioanelor frigo și transportul de containere. . Transport maritim în Germania Shah Global Logistics, care are o experiență deosebită în sector, deoarece este destul de vechi în acest sector, progresează în înțelegerea de lucru 7/24 cu vehiculele sale de înmatriculare turcești și străine, șoferi cu experiență care domină drumurile germane și echipa de operațiune profesională care au detalii complete despre această linie.

Echipa noastră de operații, care preia toate cererile de transport germane în scris sau verbal în centrul de prelucrare a datelor al companiei noastre, oferă feedback imediat clienților săi în cel mai scurt timp posibil și oferă cele mai potrivite condiții de transport și de marfă pentru a răspunde așteptărilor. Indiferent dacă cererile sunt în sensul rutier sau maritim, echipa noastră a depus eforturi pentru a derula multe proiecte în cadrul activităților de transport german din trecut până în prezent și pentru a completa problemele fără probleme.

Știri: Mehmet Ali BAL
Știri Feed: Transport Bursa

Căutare de știri feroviare

Fii primul care comenteaza

Yorumlar