Lucrările începute pentru podul Creek Çark și Double Road

Au început lucrările pentru noul pod și drum dublu în Sakarya
Au început lucrările pentru noul pod și drum dublu în Sakarya

Președintele Ekrem Yüce, care a anunțat că noua lucrare rutieră dublă și pod care va face tranziția de la Bulevardul Sebahattin Zaim la Serdivan, va fi rezolvată cu podul pe care îl vom construi pe Çark Creek și apoi lucrările rutiere duble care vor face legătura cu strada Süleyman Binek. Noroc. ”


Primarul Mitropolit Sakarya, Ekrem Yüce, a anunțat începerea lucrărilor podului vehiculului și a lucrărilor rutiere duble care vor permite trecerea de la Yenikent la Serdivan. Cu noul pod și drum dublu, care are 25 de metri lungime și 18 metri lățime, pasajele vor fi mai ușoare. Președintele Ekrem Yüce a anunțat că lucrările podului care va fi construit pe bulevardul Sebarkhat Zaim și care va fi construit pe pârâul rotorului pentru a fi conectat cu Hasır Sokak.

Va aduce un suflu nou transportului

Furnizând informații despre lucrări, președintele Ekrem Yüce a declarat: „Continuăm eforturile noastre de consolidare a rețelei de transport a orașului nostru. Progresând în conformitate cu cerințele și cerințele cetățenilor noștri, aducem drumurile noastre noi și cu aspect modern în orașul nostru. Cu noi investiții, vom garanta viitorul transportului Sakarya. Vom putea rezolva densitatea vehiculului la intersecția de vară cu podul pe care îl vom construi pe Çark Creek și apoi lucrările rutiere duble care vor asigura conexiunea cu strada Süleyman Binek. Lucrările de îmbunătățire a solului au fost demarate cu 25 de grămezi plictisite, cu un fascicul pre-fasciculat de 18 de metri lungime și 80 metri lățime. ”


Căutare de știri feroviare

Fii primul care comenteaza

Yorumlar