Trenul de mare viteză Çerkezköy Ședința de evaluare a liniei de tranziție a avut loc

S-a organizat o reuniune de evaluare a liniei de trecere a cerkezelor de mare viteză
S-a organizat o reuniune de evaluare a liniei de trecere a cerkezelor de mare viteză

ÇerkezköyO ședință de evaluare a avut loc sub conducerea primarului nostru, Vahap Akay, pentru a determina problemele de transport care pot apărea în orașul nostru și pentru a rezolva aceste probleme cu linia de tren de mare viteză care va trece.


Trenul de mare viteză Çerkezköy Datorită liniei de trecere Çerkezköy Primarul nostru, Vahap Akay, viceprimarul Kemal Gümüș și Nedim Yılancı, vicepreședintele departamentului de modernizare TCDD, Mücahit Lek, Direcția generală TCDD, directorul sucursalelor de coordonare a proiectului Abdullah Çorak și oficialii companiei contractante au participat la ședința de evaluare care a avut loc la primăria.

O SOLUȚIE A FOST DESPRE PROPUNERILE DE SOLUȚIE

În cadrul întâlnirii, s-au făcut schimb de idei cu privire la activitățile planificate care se vor desfășura în regiunile în care sunt situate două treceri de nivel din raionul nostru, pentru a minimiza problemele de transport pe care Linia de tren de mare viteză va trece prin orașul nostru. Municipalitatea noastră și oficialii TCDD au convenit asupra soluțiilor la problemele care pot apărea.

LUCRĂRI DE FĂCUT

În cadrul ședinței, unde s-a decis asigurarea transportului prin trecerea la nivel la trecerea la nivel la BSH Junction; S-a ajuns la un consens pentru a conecta transportul furnizat de la trecerea la nivel din vecinătatea stației noastre cu pasajul care trebuie făcut în punctul în care se află sala noastră de sport și pe strada Guvernului. Lucrările care urmează să fie realizate la punctul de propuneri de soluții create în cadrul ședinței vor fi proiectate și supuse unui protocol cu ​​ședința la care vor participa și oficialii municipalității metropolitane Tekirdağ.Căutare de știri feroviare

Fii primul care comenteaza

Yorumlar