SGK Köprülü Intersecția la ofertă

Îmbinarea întreruptorului SSK se va licita
Îmbinarea întreruptorului SSK se va licita

Președintele Ekrem Yüce, care a anunțat că va lansa licitația de construcție luni, 22 iunie pentru noul proiect de transport care va fi construit la SGK Junction, a declarat: „Vom preveni densitatea vehiculului la SGK Köprülü Junction și strada Orhangazi și vom elibera transportul din centrul orașului. În același timp, ne vom asigura că traficul curge peste pod fără a aștepta pe drumurile laterale din pasajele către Serdivan și Erenler. Mult noroc. "
Primarul municipiului Sakarya, Ekrem Yüce, a anunțat că luni, 22 iunie, va avea loc o licitație pentru proiectul de transport care va fi construit la SGK Crossroad. Anunțând veștile bune despre proiect recent, președintele Ekrem Yüce a sperat că investiția, care va avea un loc foarte important în viitorul Sakarya, care se dezvoltă și se dezvoltă rapid, va fi benefică. Exprimând că fluxul de trafic din regiune va fi redus, Yüce a mai declarat că lucrările vor începe după licitația care va fi organizată.

SGK Köprülü Intersecția de a licita


Președintele Ekrem Yüce a spus următoarele în ceea ce privește proiectul, care va juca un rol important în viitorul transportului Sakarya: „Ne luăm cu hotărâre pașii în conformitate cu misiunea și viziunea pe care o asumăm în fiecare domeniu. Viitorul transportului orașului nostru se numără printre cele mai importante subiecte. În acest sens, am declarat deja și am anunțat proiectul nostru la SGK Junction, care este intrarea Sakarya. Sunt fericit să împărtășesc o nouă dezvoltare cu concetățenii noștri astăzi. Sperăm să licităm pentru construcția SGK Köprülü Junction luni, 22 iunie. Mult noroc. "

Tranzițiile către toate cele 3 raioane vor ușura

Precizând că SGK Köprülü Junction va aduce confort în regiune în transport, președintele Ekrem Yüce a împărtășit detaliile după cum urmează: „După cum se știe, SGK Junction, unde vom realiza proiectul nostru, este regiunea în care vehiculele sunt utilizate cel mai mult de pe autostrada Anatoliană și autostrada D-100. Densitățile de trafic apar pe strada Orhangazi din când în când. Trecerile directe vor fi posibile cu joncțiunea podului pe care o vom construi. Vehiculele care intră pe strada Orhangazi își pot continua cu ușurință călătoria sub joncțiunea. SGK Interchange, care este situat la intersecția raioanelor noastre Erenler, Serdivan și Adapazarı, va facilita transportul către toate cele trei districte. "

Mult noroc pentru orașul nostru

Primarul Ekrem Yüce a spus: „Vehiculele noastre care vin din centrul orașului vor fi conectate la partea superioară a podului cu drumurile laterale pe care le vom crea și își pot continua cu ușurință călătoria în direcția Erenler și Serdivan. Cu SGK Köprülü Intersection, vom realiza o altă investiție de care are nevoie orașul nostru. Aș dori ca intersecția SGK Köprülü, care coincide cu orașul nostru marca Sakarya și să aibă un loc important în viitorul nostru de transport, să fie benefică pentru orașul nostru și pentru toți conaționalii noștri. "Fii primul care comenteaza

Yorumlar