Densitatea vehiculului va fi scăzută la intersecția de vară cu trecerea podului

Precizând că noua lucrare dublă pe drum și pod care va permite trecerea de la Bulevardul Sebahattin Zaim la Serdivan continuă, președintele Ekrem Yüce a spus: „În timp ce facem pașii către transport, avem în vedere și proiecția viitoare a populației orașului nostru. Ne consolidăm rețeaua de transport cu noi drumuri duble și asigurăm un transport confortabil cu asfalt și drumuri de beton. În același timp, ne vom finaliza munca pentru a preveni intensitatea trăită la anumite ore la intersecția de vară într-un timp scurt. ”


Primarul municipiului Sakarya, Mitropolitul Ekrem Yüce, a declarat că podul vehiculului și lucrările rutiere duble care vor asigura trecerea de la Yenikent la Serdivan continuă cu viteză maximă. Exprimând că 60 la sută din lucrări au fost finalizate, primarul Yüce a spus: „Vom reduce densitatea vehiculelor la intersecția cu intersecția Köprülü”.

Transportul vine în locuri mai bune

Vorbind despre lucrările din regiune, președintele Yüce a spus: „Lucrările noastre de pod și de drum dublu care vor permite trecerea de pe Bulevardul Sebahattin Zaim spre strada Serdivan Süleyman Binek continuă rapid. În timp ce facem pașii către transport, avem în vedere și proiecția viitoare a populației orașului nostru. Ne consolidăm rețeaua de transport cu noi drumuri duble și asigurăm un transport confortabil cu asfalt și drumuri de beton. Sperăm să ne finalizăm munca într-un timp scurt, ceea ce va fi o comoditate deosebită în tranziția spre Serdivan și, de asemenea, va preveni intensitatea intensității la trecerea de vară în anumite momente. "

Studiile Bridge continuă

În declarația făcută de Direcția Afaceri Științifice, „Ne-am început lucrările pentru podul pe care l-am construit pe Çark Creek, care va asigura tranziții de vehicule de pe bulevardul Sebahattin Zaim spre Serdivan. Au fost realizate îmbunătățiri la sol și grămezi plictisite ale drumului nostru, ale căror picioare de pod au fost finalizate. Fundațiile de beton de pe laturile podului și fundațiile podurilor și grinzile de cap sunt completate. Vom începe pasajele culinare pentru biciclete și pietoni la intrarea podului din zona de agrement. În cele din urmă, podul va fi amplasat în loc de grinzi, iar puntea va fi construită. Apoi, va fi deschis traficului cu construcția drumului de legătură. ”Fii primul care comenteaza

Yorumlar