Cursele uriașe din Campionatul Mondial de Mountain Bike Marathon vor începe astăzi

Cursele uriașe din Campionatul Mondial de Mountain Bike Marathon vor începe astăzi
Cursele uriașe din Campionatul Mondial de Mountain Bike Marathon vor începe astăzi

Cursele gigantice de la Campionatul Mondial de Mountain Bike Mountain 2020 vor începe duminică, 25 octombrie. Președintele Ekrem Yüce a spus: „Cursele campionatului mondial care vor începe la 12.00 pentru bărbați și 12.30 pentru femei vor fi uluitoare. Așteptăm toți cetățenii noștri la Valea Bicicletelor de Floarea Soarelui pentru cursele campionatului mondial, unde emoția va atinge apogeul ”.


Cursele uriașe din Campionatul Mondial de Mountain Bike Mountain 2020 vor începe duminică, 25 octombrie la Sunflower Bike Valley. În campionatul uriaș, unde vor concura sportivi locali și străini de talie mondială, categoria masculină va începe la ora 12.00:110 și campionatul mondial se va lupta pe un total de 81 kilometri. Etapa feminină a campionatului va avea loc la 12.30 pe pista de XNUMX de kilometri. Afirmând că entuziasmul campionatului va fi la apogeu duminică, președintele Ekrem Yüce a chemat toți cetățenii sakarieni să urmeze cursele care vor fi scena unei mari emoții.

Invitație la emoție

Vorbind despre campionat, președintele Ekrem Yüce a spus: „În ultima zi când emoția din campionat va atinge apogeul, orașul nostru va fi adus pe scena mondială prin numeroase canale locale și străine. Duminică, 25 octombrie va fi ultima zi a organizării uriașe și a curselor finale. Cursele campionatului mondial, care vor începe la ora 12.00 pentru bărbați și la 12.30 pentru femei, vor fi uluitoare. Îi invităm pe toți cetățenii noștri în Sunflower Bicycle Valley pentru cursele campionatului mondial în care emoția va atinge apogeul. În timpul și după cursă, am luat tot felul de măsuri de siguranță pe piste. Sperăm că orașul nostru va ieși dintr-o organizație atât de importantă și îl va transforma într-un campionat exemplar pentru noi organizații. Le doresc succes tuturor sportivilor și îi invit pe toți concetățenii noștri să facă parte din entuziasm ”.


sohbet

Feza.Net

Fii primul care comenteaza

Yorumlar

Articole și reclame conexe