Fantarium24 Fenerbahce Besiktas urmăriți meciul în direct Urmărește meciul gratuit Fb Bjk cu Bein Sport fără un link de parolă

Urmărește meciul Fanerbahce Besiktas în direct Urmărește meciul Fb Bjk în direct pentru Free Bein Sport link gratuit

Fenerbahçe joacă acasă cu Beşiktaş în cea de-a 27-a săptămână din Super League Spor Toto. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport urmăriți meciul live fără cod, urmăriți Selcuk Sports Bjk live, urmăriți transmisiunea live a Fb Bjk, urmăriți derby-ul Fenerbahce Besiktas transmis live, urmăriți Fb Bjk live justin tv, urmăriți Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, urmăriți meciul live Taraftarium24 Fb Besiktas , Jest difuzat Urmărește meciul live de la Fenerbahce Beşiktaş. Când este meciul Fenerbahce Besiktas? La ce oră este Fenerbahce Besiktas și pe ce canal va fi transmis în direct? Rezultatul meciului Fenerbahce Besiktas...

Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu urmăriți în direct

Emoția continuă în Spor Toto Super League. Fenerbahçe îl va găzdui pe Beşiktaş în meciul din săptămâna a 27-a. Emoția dinaintea derby-ului gigant este la apogeu. Înaintea meciului, care se va disputa pe Stadionul Ülker și în regia lui Halil Umut Meler, se întreabă și se investighează detalii. Ora de difuzare a meciului, canalul acestuia și posibilele 11 sunt curioși de fanii fotbalului și căutați în motoarele de căutare. Deci, la ce oră este meciul Fenerbahce - Besiktas? Pe ce canal este meciul FB BJK?

Fenerbahce Besiktas Urmărește meciul Selcuk Spor tv

La Fenerbahçe, unul dintre meciurile care vor afecta soarta campionatului Super League, înainte de derby-ul de la Beşiktaş din această seară, antrenorul Jorge Jesus a pregătit planul tactic care îi va distruge adversarul. Iisus, KadıköyLincoln Henrique, Luan Peres, Joshua King, Michy Batshuayi și Jayden Oosterwolde, care au fost răniți în lupta din . În timp ce Isa a predat castelul căpitanului Altay în derby, spre deosebire de meciurile mari anterioare, este de așteptat să iasă pe teren cu o apărare de patru oameni de data aceasta. S-a raportat că Ferdi în dreapta, Szalai în stânga, Samet și Serdar Aziz la mijloc.

Fenerbahce Besiktas urmăriți în direct meciul Fantarium24

S-a raportat că antrenorul cu experiență va părăsi mijlocul terenului cu Arao, Crespo și Zajc și îi va înfrunta pe dreapta pe İrfan Can, pe stânga Diego Rossi și Enner Valencia. pică Kadıköy Dorind să înceapă sub presiune cu sprijinul fanilor săi, Jesus plănuiește să spargă rezistența lui Beșiktaș cu un gol devreme. Antrenorul experimentat, care nu vrea să-și joace adversarul din spate, își propune să contribuie la scorul lui İrfan, Rossi și Valencia pe linia ofensivă.

Fenerbahce Besiktas La ce oră va fi transmis meciul în direct?

Derby-ul Fenerbahçe Beşiktaş, care se va disputa pe stadionul Ülker în această seară şi va începe la ora 20.30, va fi transmis în direct pe beIN Sports 1. Urmărirea scorului live și toate detaliile celor 90 de minute care vor fi regizate de Halil Umut Meler.

Meciul Fenerbahce-Besiktas este posibil 11

Meciul Fenerbahce Besiktas

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Serdar Aziz, Szalai, Arao, Crespo, Zajc, İrfan Can, Rossi, Valencia

Besiktas: Mert, Onur, Talha, Colley, Masuaku, Gedson, Salih, Hadziahmetovic, Ghezzal, Cenk, Aboubakar

Urmărește meciul din Fenerbahce Besiktas în direct

Urmărește meciul din Fenerbahce Besiktas în direct Justin TV Link

Antrenorul Fenerbahce Jorge Jesus vrea să pună capăt nenorocirii pe care a trăit-o în meciurile mari din meciul de la Beşiktaş. În Super League din acest sezon, İsa a pierdut cu 2-0 în deplasare cu Trabzonspor și cu Galatasaray cu 3-0 în meciul dur din prima repriză împotriva alb-negrilor din Super League, rezultând un egal fără goluri.

Fenerbahce 1-0 Besiktas comentariu live al meciului

1′ A fost tensiune între Enner Valencia de la Fenerbahçe și Tayyip Talha de la Beşiktaş.

8′ Pentru Fenerbahçe, Arda Güler nu a putut profita de această ocazie și mingea care l-a lovit pe Colley a mers în corner.

10′ Tayyip Talha, accidentat la Beşiktaş, a fost scos din joc. Welinton l-a înlocuit pe Tayyip Talha.

13′ Joao Pedro s-a accidentat la Fenerbahçe, fotbalistul a revenit pe teren după ce a fost tratat.

16′ 16 greșeli au fost comise în primele 10 minute de meci.

23′ Enner Valencia nu reușește să tragă în interiorul suprafeței de pedeapsă. Apoi, Arda Güler a acordat echipei sale o lovitură liberă de la sol aproape de poartă cu intervenția lui Gedson.

27′ Enner Valencia ia terenul. Mert Günok nu ia permis atacantului de la Fenerbahçe să marcheze un gol în plasă.

28′ Welinton i se arată cartonașul galben.

29′ Tensiunea a crescut între Vincent Aboubakar și Fenerbahçe. Apoi, tensiunea dintre jucătorii de la Fenerbahce și Vincent Aboubakar a continuat o perioadă. Samet Akaydın și Vincent Aboubakar primesc cartonașul galben.

Mert Hakan Yandaş de la 36' Fenerbahçe a rămas la pământ când a intervenit Gedson Fernandes. Mert Hakan Yandaş a primit cartonaş galben la obiecţiile sale şi a fost suspendat.

38′ Fenerbahçe a câștigat un penalty după ce Arda Güler a căzut la pământ. VAR Alper Ulusoy a confirmat sentința lui Fenerbahçe.

41′ Fenerbahce a trecut în avantaj cu penalty-ul lui Enner Valencia.

Bein Sports Fenerbahce Besiktas Urmărește meciul live link

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas urmăriți în direct meciul Exxen Spor Fb Bjk vizionați gratuit selcukspor tv vizionați în direct meciul Fenerbahce Bjk Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 autentificare pe Twitter bucurați-vă de meciul lui jestyay Fenerbahce Besiktas urmăriți meciul live Netspor Fb Bjk urmăriți meciul Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor urmăriți tv-ul în direct