Rezumat: Rezumatul meciului Fenerbahce Besiktas (2-4) și golurile lor Urmărește linkul de vizionare a rezumatului meciului Bein Sports Fb BJK

Fenerbahce Besiktas Mac rezumat și urmărire goluri Bein Sports Fb BJK vizionare meci link rezumat

Fenerbahce Besiktas Rezumatul meciului și goluri Bein Sports urmăriți Lig Tv Fb BJK rezumatul meciului vizionare link. Fenerbahçe l-a înfruntat pe Beşiktaş pe teren într-unul dintre cele mai mari meciuri de derby al Turciei din a 27-a săptămână a Süper Toto Süper Lig. Deşi Fenerbahçe a terminat prima repriză cu 1-0 în faţa lui Beşiktaş, Beşiktaşul Cenk Tosun a marcat 4 goluri la un interval de 2 minute, iar golul lui Redmond şi Aboubakar a câştigat meciul cu 4-2. La Beşiktaş, Welington a primit cartonaş roşu din al doilea galben şi şi-a lăsat echipa cu 10 jucători. Urmărește rezumatul amplu al meciului Fenerbahce Besiktas, golurile și momentele importante ale acestuia. Fenerbahce Besiktas Rezumatul meciului.

Fenerbahçe a pierdut meciul derby-ului Beşiktaş cu 4-2 şi a încheiat săptămâna fără puncte. Beşiktaş şi-a crescut scorul la 52 în Super League şi şi-a păstrat locul doi în spatele lui Fenerbahçe.

Fenerbahce Besiktas Urmărește momentele importante și golurile meciului youtube

Meciul disputat pe stadionul Ülker a început la ora 20.30. În meciul condus de arbitrul Halil Umut Meler, Fenerbahçe a primit o accidentare grozavă în drum spre campionat.

Fenerbahce Besiktas Rezumatul meciului și momentele importante ale meciului

1' A fost tensiune între Enner Valencia de la Fenerbahce și Tayyip Talha de la Beşiktaş.

8′ Arda Güler nu a putut profita de ocazie pentru a marca pentru Fenerbahçe, mingea care l-a lovit pe Colley a plecat în corner.

10′ Tayyip Talha, accidentat la Beşiktaş, a fost scos din joc. Welinton l-a înlocuit pe Tayyip Talha.

13′ Joao Pedro de la Fenerbahçe a fost accidentat, jucătorul a revenit pe teren după tratament.

16' În primele 16 minute de meci au fost comise 10 greșeli.

23′ Enner Valencia nu a putut obține șutul dorit în interiorul suprafeței de pedeapsă. Ulterior, Arda Güler a acordat echipei sale o lovitură liberă dintr-o poziție aproape de poartă cu intervenția lui Gedson.

27′ Enner a înfruntat Valencia. Mert Günok nu i-a permis atacantului de la Fenerbahçe să marcheze în poziția de plasă.

28′ Welinton i se arată cartonașul galben.

29′ A fost tensiune între Vincent Aboubakar și tribunele Fenerbahçe. Apoi, tensiunea dintre jucătorii de la Fenerbahce și Vincent Aboubakar a continuat o perioadă. Samet Akaydin și Vincent Aboubakar primesc cartonașul galben.

După intervenția lui 36′ Gedson Fernandes, Mert Hakan Yandaş de la Fenerbahçe a rămas la sol. Mert Hakan Yandaş a primit cartonaş galben pentru obiecţiile sale şi a fost suspendat.

38′ Fenerbahce a câștigat un penalty cu Arda Güler rămasă la pământ. VAR Alper Ulusoy a confirmat penalty-ul lui Fenerbahce.

41′ Fenerbahce a trecut în avantaj cu golul de penalty al lui Enner Valencia.

43′ Altay Bayındır a lovit mingea la sosirea lui Welinton.

45+1′ Aboubakar l-a înfruntat pe Altay. Altay Bayındır a intervenit și a controlat mingea atacantului care a vrut să dribleze.

45+2′ Omar Colley primește cartonașul galben.

45+7′ Osayi-Samuel, care se afla la pământ în suprafața de pedeapsă, a primit cartonaș galben pentru că a înșelat arbitrul.

A DOUA JUMĂTATE
46′ Hadziahmetovic și Ghezzal vin în lateral la Beşiktaş; Redmond și Maxim au intrat în joc.

48′ Aboubakar a rămas la sol cu ​​intervenția lui Attila Szalai în poziție de față la Beșiktaș. Arbitrul Halil Umut Meler a continuat jocul.

50′ Fenerbahce a câștigat un penalty cu Enner Valencia rămas la sol. Interceptarea Welinton a fost eliminată cu un cartonaș roșu.

53′ Enner Valencia a ratat lovitura de pedeapsă.

55′ Cenk Tosun de la Beşiktaş nu a putut să-l arunce pe Altay Bayındır în poarta goală după dribling în poziţia de faţă. După încheierea poziției, steagul ofsaidului a fost ridicat.

58′ Cenk Tosun a marcat golul egalizării.

62′ Cu 10 jucători rămași, Beşiktaş a trecut în avantaj cu 2-1 cu golul lui Cenk Tosun.

70' Emre Mor și-a încercat norocul de la distanță. Mingea tocmai a ieșit.

76′ Nathan Redmond a luat mingea din spatele mijlocului terenului pentru o lungă perioadă de timp și a adus victoria echipei sale cu un șut de la distanță.

80′ Mert Günok a ajuns bine în șutul de la distanță al lui İrfan Can Kahveci.

Rezultatul meciului Fenerbahce Besiktas, câte terminații?

Meciul Fenerbahce Besiktas s-a încheiat cu 2-4 superioritatea Besiktas.

Cine a marcat golurile meciului Fenerbahce Besiktas?

Enner Valencia și İrfan Can au marcat singurul gol al lui Fenerbahce din penalty.

Cenk Tosun, Redmond şi Aboubakar au marcat golurile care au adus victoria la Beşiktaş.

Fenerbahce Besiktas Watch Highlights Youtube Link Bein Sports

Fenerbahce Besiktas Watch Highlights Youtube Link rezumat pentru urmărirea meciului Bein Sports Fb BJK. Care este rezultatul meciului Fenerbahce Besiktas? Fenerbahce Besiktas meci cu câte capete? Cine a marcat golurile în meciul Fenerbahce Besiktas? Rezumatul ceasului Fenerbahce Besiktas youtube, Fb Beşiktaş urmăriţi rezumatul meciului în sport, liga tv Fenerbahçe Beşiktaş urmăriţi rezumatul meciului Fenerbahçe Beşiktaş, cine a marcat golurile meciului Fenerbahçe Beşiktaş? De câte ori s-a terminat meciul Fenerbahce Besiktas?, Urmăriți golurile Fenerbahce, urmăriți rezumatul meciului Besiktas, urmăriți rezumatul, bein sport Urmărește rezumatul meciului Beșiktaș, Cine a marcat golurile lui Fenerbahce?, Cine a marcat golurile lui Beşiktaş?, Urmărește golurile Beşiktaşului Fenerbahce Beşiktaş Rezumatul meciului