Urmărește meciul live Fantarium24 Galatasaray Başakşehir Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir live link de vizionare

Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir meci vizionează Justin Tv Parola Free Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir vizionare link live

Liderul Galatasaray îl va înfrunta pe teren cu Başakşehir în cea de-a 33-a săptămână a Super League Spor Toto. Galatasaray, Fenerbahce la egalitate. Fanii care doresc să urmărească meciul Galatasaray Başakşehir în direct caută cum să urmărească gratuit meciul GS Başakşehir în direct. Selcuk Sports Urmăriți în direct meciul Galatasaray Bașakşehir Bein Sports 1 Justin TV Nu înghețați Fantarium24 Netspor Gs Bașakșehir vizionați în direct link ilegal. Când va fi transmis în direct meciul Galatasaray Başakşehir?

Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir urmăriți în direct

Urmăriți MECIUL GALATASARAY BAȘAKȘEHİR ÎN DIRECT – Spor Toto se va înfrunta în cea de-a 33-a săptămână a Superligii. Galatasaray va disputa meciul fatidic pe Stadionul Nef. Galatasaray, care îl va găzdui pe Başakşehir, vrea să deschidă diferenţa de puncte în săptămâna în care Fenerbahçe a pierdut puncte. Ora de difuzare, canalul și posibilele 11 secunde ale meciului sunt mirate de fanii fotbalului și căutate în motoarele de căutare. Deci, pe ce canal va fi difuzat meciul Galatasaray - Başakşehir? La ce oră este jocul GS?
30. NUMIRE

Galatasaray și Başakşehir au participat la Süper Lig Spor Toto de 29 de ori până acum. În competițiile menționate, jucătorii galben-roșii au părăsit terenul de 14 ori cu 3 puncte. Echipa portocaliu-albastru închis a pierdut de 7 ori în fața adversarului său. 8 meciuri s-au încheiat la egalitate. Bozbaykuşlar a contracarat cele 51 de goluri ale lui Aslan cu 36 de goluri.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir urmăriți meciul

Galatasaray a câştigat meciul disputat pe Stadionul Başakşehir Fatih Terim în prima repriză a ligii cu scorul de 7-0. Cele două echipe s-au confruntat și în sferturile de finală ale Cupei Turciei Agriculturii din acel sezon și au devenit echipa care a preluat conducerea învingând cu 3-2 Başakşehir.

ULTIMELE 10 MECIURI

În ultimele 9 meciuri disputate între Galatasaray și Bașakșehir, inclusiv 1 Super League și 10 Cupă Turciei, formația galben-roșie a câștigat de 4 ori, iar formația portocaliu-albastru închis de 2 ori. 4 meciuri s-au încheiat la egalitate. În timp ce Galatasaray a degajat plasele de 19 ori, Başakşehir a experimentat bucuria de a marca de 8 ori.

Fani24 Galatasaray Basaksehir meci de meci live

Galatasaray l-a învins pe Başakşehir cu 7-0 şi a obţinut cel mai diferit scor al competiţiei. Pe de altă parte, portocalii-marinele au învins echipele galben-roșii cu cele mai diferite scoruri 4-1 și 3-0. Este un meci 3-3 între cele două echipe.

Galatasaray a jucat 15 meciuri pe teren propriu în Super League în acest sezon. Galben-Roșii au obținut 12 de puncte cu 2 victorii, 1 egaluri și 38 înfrângere. Aslan, în timp ce a aerisit plasele adversarului de 35 de ori, a văzut 15 goluri în castelul său. Cimbom a luptat împotriva lui Fatih Karagümrük în terenul său și a remizat 3-3.

Justin TV Galatasaray Basaksehir Urmărește meciul live link

Galatasaray a fost și el neînvins în ultimele 14 meciuri disputate pe stadionul Nef din ligă. În timp ce galben-roșii au pierdut cu 1-0 cu Giresunspor în a doua săptămână acasă, au câștigat 14 victorii și 12 remize în 2 meciuri după acest meci.

Galatasaray a marcat 30 de goluri în 26 de meciuri în Super League Spor Toto în acest sezon. Galben-Roșii sunt echipa care a primit cele mai puține goluri în acest domeniu. Echipa lui Okan Buruk a închis golul în 12 meciuri. Aslan este, de asemenea, a doua echipă care a marcat cele mai multe goluri după Fenerbahçe, cu 68 de goluri.

Galatasaray Basaksehir La ce oră va fi transmis meciul în direct?

Meciul care se va disputa pe stadionul Nef în această seară va începe la ora 20.00:1. Lupta dură, în care Halil Umut Meler va fluiera, va fi transmisă în direct pe beIN Sports XNUMX.

Galatasaray-Basaksehir probabil 11s:

Galatasaray: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazımcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Esenyurt: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Biglia, Januzaj, Deniz, Serdar, Figueiredo

Galatasaray 1-0 Basaksehir comentariu live al meciului

1′ Primele lovituri de fluier.

4′ Dries Mertens șutează mult dar apărarea Bașakșehir blochează poarta. Mingea a intrat în corner în timp ce poziția a continuat.

5′ Nelsson a lovit bine mingea pentru colț dar nu poate prinde poarta.

11′ Lucas Biglia este avertizat cu cartonașul galben. Jucătorul lui Başakşehirli a văzut raportul acţiunii sale faţă de Kerem.

16′ Galatasaray a ajuns foarte aproape de poartă cu Sergio Oliveira. Mingea care l-a lovit pe Ömer Ali a mers în corner.

26′ Muslera a trimis mingea în corner din șutul lui Deniz Türç din afara suprafeței de pedeapsă.

29′ Lovitura cu capul lui Kerem este făcută de portarul Muhammed. Portarul Başakşehir a controlat mingea dintr-o lovitură.

31 Galatasaray a făcut majoritatea atacurilor de pe flancul lui Sacha Boey în primele 30 de minute.

38′ Sacha Boey primește cartonaș galben pentru lovitura din minge. Gardianul a fost suspendat în timpul meciului de la Istanbulspor.

42′ Mauro Icardi la pământ în interiorul suprafeței de pedeapsă. Arbitrul Halil Umut Meler a decis să continue.

45+6′ Galatasaray așteaptă penalty. Halil Umut Meler a continuat jocul. Apoi VAR a sugerat arbitrului să arunce o privire și a fost acordat un penalty.

45+8′ Mauro Icardi a transformat penalty-ul în gol. Atacantul l-a trimis pe portar în colțurile opuse cu mingea.

Selçuk Sports Urmărește meciul Galatasaray Bașakşehir în direct Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Free Bein Sports Gs Başakşehir Urmărește meciul selçukspor tv în direct Urmărește meciul Galatasaray Bașakşehir în direct Urmărește meciul Galatasaray gratuit Locația scurgerii tv Galatasaray Bașakşehir fanium24 Urmăriți meciul Başakşehir Başakşehir gratis twitter twitter Başakşehir Başakşehir Kralbozguncu Netspor Selçuk sport tv hd Gs Başakşehir gratuit vizionare live jestyayin congelare Galatasaray Başakşehir meci live Netspor Gs Başakşehir vizionare meci Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor tv live

Fani24 Galatasaray Basaksehir Urmăriți meciul live, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, Matbet gratuit meci Urmăriți meciul live Fantarium24 Galatasaray Bașakșehir, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, meci gratuit Matbet