Turul celei mai lungi și cele mai provocatoare etape a lui Mersin a fost finalizat

Cea mai lungă și mai dificilă etapă a turneului

A doua etapă a „Turului internațional de ciclism Mersin”, care a fost organizat pentru a 5-a oară în acest an de Mersin Metropolitan Municipality, are cea mai lungă pistă de 192 de kilometri. Câștigătorul clasamentului general al etapei a 2-a a fost Aaron Grosser de la echipa pro Germany-Bike Aid.

Oficiul Guvernatorului Mersin sub auspiciile Turcia Mersin Municipalitatea Metropolitană și Federația Ciclism a avut loc în 5 colaborare. Turul Mersin International Bike Tour 2. Scena a început de la Mut.

Cea mai lungă și mai dificilă cursă a turneului este 2. Pe scena, Mut, Gülnar, Silifke, Erdemli și Mezitli, inclusiv un total de județ 5, au fost concurați de concurenți. 2. În calitate de lider general al etapei, Aaron Grosser din echipa de asistență germană-Bike AID nu a părăsit summit-ul rivalilor lor.

Akdeniz Solin Pompeiopolis stadiul final al ceremoniei de decernare a Mersin Metropolitane Municipiului vicepreședinte al Gülcan de iarnă, primarul Akdeniz Neset Tarhan, Mut viceprimar Ahmet Can, Silifke viceprimar Omer Semih Yilmaz, membrii consiliului și au fost prezenți mulți fani de sport.

Samoilau nu avea costumul galben de baie

Cursa 5 a durat aproximativ 192 ore, sportivii care au călătorit o mila, au terminat o etapă mai dificilă. 2. Pietonii care transpiră și transpiră pe parcursul a 192 km pe scenă, cursul a fost completat cu naturalețea și frumusețea lui Mersin.

5 începând de la Parcul Internațional Karacaoglan din cartierul Mut. Turul Mersin International Bike Tour 2. Stadionul Mezitli, Soli sa terminat în Pompeiopolis. 2. Florian Obersteiner de la Herrman Radteam a câștigat locul al doilea, iar Roman Vassilenkou de la Kazakhstan International Track Cycling Team a fost al treilea.

Ca lider de alpinism al Costumului de baie Orange, atletul a fost echipa Salcano Sakarya BB Mustafa Sayar. Branislau Samoilau de la Bielorusia Echipa de ciclism Munk în calitate de câștigător al clasei generale în a doua zi, Costumele de Galben nu și-a pierdut rivalii. Florian Obersteiner de la Herrman Radteam a devenit proprietarul turciei Jersey ca lider Sprint.