200 Parcarea vehiculelor pentru Altınordu

parcare pentru altinorduya
parcare pentru altinorduya

Orașul Metropolitan Municipal, președinte al parcării, care a devenit o nevoie imensă în întreaga provincie. În conformitate cu instrucțiunile lui Mehmet Hilmi Güler, el continuă să producă soluții permanente, nu locale.


Pentru a găsi o soluție pentru nevoile de parcare ale orașului, municipalitatea metropolitană, care a început să lucreze în zona de nord a stadionului 19 septembrie, a extins zona de parcare existentă și a oferit parcarea a aproximativ 200 de vehicule în serviciul cetățenilor.

„VA OFERI CONFORMITATE ÎN ORAȘ”

Coșkun Alp, secretarul general al Municipiului Metropolitan Ordu, care a examinat lucrările la fața locului, a declarat: „Au fost dificultăți în parcarea în orașul nostru. Din acest motiv, am început să lucrăm pe o suprafață de 2 mii 500 de metri pătrați în spatele stadionului. Această zonă, care a vărsat și asfalt, a fost un pas către soluționarea nevoii de parcare. Această zonă, unde cel puțin 200 de vehicule pot fi parcate împreună cu zona de parcare existentă, va oferi un relief în oraș. În acest fel, vom continua să ne sporim munca. Mulțumim coechipierilor noștri care au contribuit și sperăm că investițiile noastre vor fi benefice pentru orașul nostru. ”

În cadrul proiectului, există aproximativ 4 de vehicule de iluminat pentru parcări și parcări pe 847 mii 200 de metri pătrați, zona de parcare a motocicletelor, îmbunătățirea fațadei clădirii clubului, cererea de podele din beton tipărit și lucrări de teren asfaltat 4.610 mp.


Căutare de știri feroviare

Fii primul care comenteaza

Yorumlar