Echipa de ciclism Salcano Sakarya devine mai puternică

echipa de biciclete salcano sakarya devine mai puternică
echipa de biciclete salcano sakarya devine mai puternică

Echipa de ciclism a municipalității metropolitane Salcano Sakarya își consolidează personalul înainte de noul sezon. În timp ce echipa de ciclism a municipalității metropolitane a continuat cu două nume în transfer intern, a adăugat cinci noi sportivi la personalul său în transfer extern.


Echipa de ciclism a municipalității metropolitane Salcano Sakarya își consolidează personalul înainte de noul sezon. Echipa de ciclism a municipalității metropolitane, care a câștigat statutul de echipă continentală după cererea făcută Asociației Mondiale de Ciclism, a continuat cu două nume în transfer intern și a adăugat cinci sportivi noi în transfer extern. S-a afirmat că noile nume vor fi incluse în echipa Metropolitan Bicycle Team în scurt timp și o echipă puternică va fi creată în sezonul de ciclism în 2021.

5 nume, dintre care 7 sunt noi

Metropolitan Belediyespor Club, studiile de transfer au fost împărțite după cum urmează: „Căpitanul echipei Mustafa Sayar și Turcia, ne-am reînnoit contractul cu sportivii campionului Onur din Balcani. Am inclus Serdar Anıl Depe, care a obținut multe succese la disciplina MTB, și Burak Abay și Batuhan Özgür, care sunt sportivi naționali. Pilotul cu experiență Elchin Asadov din Azerbaidjan va concura acum pentru echipa noastră. Soner Akbaș din Republica Turcă a Ciprului de Nord a fost numele de familie pe care echipa noastră la adăugat până acum. Munca noastră continuă. Vom continua să ne consolidăm personalul. Le dorim succes tuturor sportivilor noștri care vor pedala pentru succesul echipei noastre care va concura ca o echipă continentală ”.


sohbet

Fii primul care comenteaza

Yorumlar

Articole și reclame conexe