Urmărește meciul Fatih Karagümrük Fenerbahce în direct Urmărește linkul live FKGK Fb

Selcuk Sports Urmărește meciul lui Fatih Karagumruk Fenerbahce în direct Urmărește transmisia live FKGK Fb Bein Sport link

Fatih Karagümrük se confruntă cu Fenerbahçe în ultimul meci din săptămâna a 28-a din Super League Spor Toto. Fenerbahçe trebuie să câștige acest meci după ce a pierdut în fața Beşiktaş Fanii care doresc să urmărească meciul Karagümrük Fenerbahçe în direct caută cum să urmărească gratuit meciul FKGK Fb live. Selcuk Sports Urmărește meciul Karagümrük Fenerbahce în direct.Bein Sports 1 fără parolă Urmărește în direct pe Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb link ilegal. Când va fi transmis în direct meciul Karagümrük Fenerbahce?

Urmărește meciul Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce în direct

Fenerbahce va fi invitatul lui Fatih Karagümrük în săptămâna în care liderul Galatasaray este MR. Echipa Andreei Pirlo este neînvinsă în 11 meciuri de ligă. Cu Jorge Jesus, Fenerbahce nu a mai suportat pierderea de puncte. Când este meciul Fatih Karagümrük-Fenerbahçe, cât este ceasul, pe ce canal? Răspunsurile la întrebări, posibile cu 11 și 90 de minute înainte de detalii sunt în știrile noastre.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahce urmăriți meciul

Fenerbahçe va fi oaspetele lui Fatih Karagümrük în cea de-a 28-a săptămână a Super League. în derby KadıköyDupă ce a pierdut cu Beşiktaş cu 4-2 în . Echipa lui Jorge Jesus nu își poate permite să piardă puncte. Fatih Karagümrük, sub conducerea lui Andrea Pirlo, nu a pierdut în ligă de 11 meciuri. Negrii Roșii își propun să-și trimită adversarul puternic acasă cu mâinile goale și să-și continue călătoria.

Fani24 Karagumruk Fenerbahce meci de meci live

Mert Hakan Yandaş de la Yellow-Navy Blues este suspendat în această seară din cauza unui cartonaş galben pe care l-a văzut în derby-ul de la Beşiktaş de săptămâna trecută. Pe lângă Lincoln care s-a operat, Luan Peres și Michy Batshuayi, care își continuă antrenamentul individual, și Jayden Oosterwolde și Joshua King, care continuă să fie accidentați, nu vor putea juca în meciul Black Customs.

Una dintre cele mai mari îngrijorări este că multe nume vin în suprafața de pedeapsă înainte de meciul Karagümrük de la Fenerbahçe. Ferdi Kadıoğlu, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Emre Mor, Miha Zajc, Willian Arao, Enner Valencia și Osayi-Samuel vor fi suspendați dacă vor primi cartonaș galben în această seară. Într-un asemenea caz, cu Ankaragücü KadıköyEi nu pot participa la următorul meci în care vor juca.

Justin TV Karagumruk Fenerbahce Urmărește meciul live link

Fenerbahce a fost una dintre echipele care au folosit cel mai eficient meciurile stabilite în prima jumătate a sezonului. În ultimele săptămâni, nu arăta atât de bine. Cu toate acestea, piesele de set pot juca un rol important în acest joc. Karagümrük a marcat 52 din cele 16 de goluri marcate în acest fel. La Fenerbahçe, acest număr este 9. Pe de altă parte, echipa locală este prea stânjenită să apere piesele de stop. Elevii de la Pirlo au văzut 47 din 15 de goluri marcate după lovituri goale în plasele lor. Fenerbahce a primit doar 9 goluri în acest fel.

Fotbalistul italian Davide Biraschi primește cartonaș roșu la Fatih Karagümrük. Biraschi a fost exclus din joc cu cartonaș roșu după ce a primit două cartonașe galbene în ultimele minute ale meciului din deplasare împotriva Istanbulspor de săptămâna trecută. Fotbalistul de 28 de ani nu va fi alături de echipa sa în meciul de la Fenerbahce.

Karagümrük Fenerbahce La ce oră va fi transmis meciul în direct?

Meciul, care se va disputa pe Stadionul Olimpic Atatürk în această seară și va începe la ora 20.30, va fi transmis în direct pe beIN Sports 1. Urmărirea scorului live din cele 90 de minute, care va fi regizat de Abdulkadir Bitigen, va fi în știrile noastre.

Fatih Karagümrük Fenerbahce probabil 11s:

Fatih Karagümrük: Batuhan, Salih, Baniya, Dresevic, Levent, Ricci, Bertolacci, Ozdoev, Colley, Borini, Diagne

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rossi), Serdar Dursun, Valencia

Karagümrük 1-2 Fenerbahce comentariu live al meciului

2′ Emre Mor a simțit golul din afara suprafeței de pedeapsă. Şutul a trecut asupra portarului Batuhan.

4′ Arao a lovit mingea în plasă, dar arbitrul a anulat golul din cauza unui fault.

12′ Enner Valencia nu a putut trece de Batuhan în poziția cu fața portarului. După încheierea poziției, steagul ofsaidului a fost ridicat.

24′ Fatih Karagümrük a luat conducerea cu 1-0 cu golul lui Ozdoev. Ozdoev a terminat poziția după ce Altay a respins șutul din afara suprafeței de pedeapsă. Magomed Ozdoev a aerisit plasele în prima întâlnire cu minge a lui Fatih Karagümrük în suprafața de pedeapsă de la Fenerbahçe.

42′ Ferdi Kadıoğlu a primit cartonaș galben și a fost suspendat în meciul de la Ankaragücü.

44′ Fabio Borini a șutat din afara suprafeței de pedeapsă după ce și-a degajat, dar mingea a revenit într-un alt mod.

50′ Altay Bayındır nu i-a permis lui Colley să înscrie în poziție de față.

51′ Miha Zajc a revenit de departe și a marcat un gol fantastic.

56′ Borini a ratat poarta în poziția de față în diagonală.

57′ Arda și Rossi au intrat în joc în locul lui İrfan Can și Emre.

63′ Jucătorii de la Fenerbahce au așteptat un penalty. După revizuirea VAR, s-a decis continuarea.

71′ Arda Güler a lovit foarte tare, Joao Pedro a trimis mingea înapoi de la portar auta