Martyr Basic Shipwood Boxwood va face ca armatele să iubească marea

nava de acostare de bază va face armatele să iubească marea
nava de acostare de bază va face armatele să iubească marea

În ciuda faptului că Ordu are o coastă spre mare, nu poate beneficia de mare în fiecare platformă. Mehmet Hilmi Güler continuă să întreprindă proiecte care vor face orașul să se liniștească cu marea.


În acest context, Municipiul Metropolitan Ordu, care a luat decizii importante în vederea integrării orașului Ordu cu marea, desfășoară lucrări de întreținere și reparații pentru a aduce nava numită Șehit Temel Șimșir la turism. Municipalitatea metropolitană, care a reabilitat multe locuri, de la motor la tavan, de la electricitatea la accentul mecanic, a navei, care s-a îndreptat spre casare, reface și decorarea interioară pentru a face nava mai utilizabilă.

VOR FI ÎNCHIRIATE LOCURI MULTI-SCOP

În cadrul domeniului de aplicare al proiectului, care va face o mare contribuție la turismul maritim și de a face cetățenii Ordu ca marea; Vor fi locuri care vor atrage cetățenii, precum restaurant, cantină, sala de nunți, loc de joacă pentru copii, zona de muzică live. Pe nava cu o capacitate de 600 de persoane, în timp ce sunt organizate și întâlniri, se pot organiza tururi.

„VA FI UN ORAȘ EXEMPLU CU MAREA ARMATĂ”

Că armata să fie împăcată cu implementarea proiectelor în sensul mării, care exprimă primarul Mitropoliei Armatei Dr. Mehmet Hilmi Güler a spus: „Este un oraș care va atrage ochii oamenilor cu armata sa verde și albastră. Avem multă varietate în ceea ce privește turismul. Până în prezent, Ordu s-a temut să folosească marea și nu a reușit să beneficieze de mare. În calitate de municipalitate metropolitană Ordu, implementăm proiecte care vor face ca orașul pace să fie liniștit cu marea sa. În acest sens, exemplar în toate sensurile lucrărilor pe care le aplicăm Armatei, un oraș, va fi un exemplu pentru mare ", a spus el.

CETĂȚENII NOI VOR OFERĂ VACANȚE PE NAȚIUNE

Menționând că echipele desfășoară o muncă febrilă pe nava închiriată, primarul Güler a declarat: „Nu vedem multă mobilitate în armata noastră, care are o coastă spre Marea Neagră, indiferent dacă este iarnă sau nu. Vrem să aducem mobilitatea pe mare și cetățenii noștri să fie implicați în această mobilitate. În acest sens, am închiriat joi o navă numită Șehit Temel Șimșir din municipiul nostru. Pe această navă, echipele noastre lucrează febril. Pe nava care a fost dezgropată, echipele noastre fac întreținere și reparații, inclusiv decorațiuni interioare. Această navă, concepută cu concepte diferite, va include multe locuri, de la restaurantul său până la sala de nunți. În scris, odată cu iarna, cetățenii noștri vor putea folosi cu ușurință această navă. Când lucrările vor fi finalizate, cetățenii noștri vor petrece mult timp pe navă. ”

Este necesar JavaScript pentru acest slide show.Fii primul care comenteaza

Yorumlar