Galatasaray Ümraniyespor Repere și goluri (3-2) Legătura de urmărire a Bein Sports

galatasaray umraniyespor mac rezumat și obiective bein sport watch gs umraniye mac rezumat copie ceas

Galatasaray Ümraniyespor Repere Rezultatul meciului: (3-2) și golurile lor urmăresc Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE urmăriți linkul rezumatul meciului Vezi rezumatul și golurile meciului Galatasaray Citiți în continuare știrile noastre pentru a urmări golurile Icardi! Urmărește momentele importante ale Galatasaray Umraniyespor Youtube Urmărește linkul pentru rezumatul meciului Bein Sports Gs UMRANİYE. Care este rezultatul meciului Galatasaray Umraniyespor? De câte ori se termină meciul Galatasaray Umraniyespor? Cine a marcat goluri în meciul Galatasaray Ümraniyespor? Urmărește rezumatul Galatasaray Ümraniyespor youtube, Gs Ümraniyespor urmăriți rezumatul meciului în sport, liga tv Galatasaray Ümraniyespor urmăriți rezumatul meciului Galatasaray, Cine a marcat golurile meciului Galatasaray Ümraniyespor? Cât durează meciul Galatasaray Ümraniyespor?, Urmăriți golurile Galatasaray, urmăriți rezumatul meciului Ümraniyespor, urmăriți rezumatul, bein sport Ümraniyespor urmăriți rezumatul, Cine a marcat golurile lui Galatasaray?, Cine a marcat golurile lui Ümraniyespor?, Urmărește detaliile golurilor Ümraniyespor Ümraniyespor...

Galatasaray a câștigat: Galatasaray a învins Ümraniyespor cu 22-3 în meciul din săptămâna a 2-a din Süper Toto Süper Lig. În repriza secundă a câștigat victoria cu 2 goluri de la Icardi. Galatasaray și-a mărit scorul la 51, iar diferența dintre liderul Fenerbahce a fost de 7 puncte. Umraniyespor a rămas pe 14 puncte. Galatasaray are un meci derby cu Trabzonspor săptămâna viitoare, în timp ce Ümraniyespor o va găzdui pe Adana Demirspor.

Care este rezultatul meciului Galatasaray Ümraniyespor?

Meciul Galatasaray Ümraniyespor s-a încheiat 3-2 cu superioritatea lui Galatasaray.

Cine a marcat golurile meciului Galatasaray Umraniyespor?

Abdülkerim Bardakcı și starul argentinian Mauro Icardi au marcat două goluri care au adus victoria lui Galatasaray.

Umut Nayir și Oğuz Gürbulak au marcat golurile lui Ümraniyespor.

Urmărește Galatasaray Ümraniyespor Minut cu minut Repere și Goluri

Meciul disputat pe stadionul Nef a început astăzi la ora 20.00:1. Arbitrul Cihan Aydın a dat XNUMX penalty în favoarea lui Galatasaray, iar formația Galben-Roșie a transformat penalty-ul în gol cu ​​Icardi.

1′ Meciul începe cu lovitura gazdei Galatasaray.

2′ Întâlnind mingea în spatele arcului de pedeapsă, Lucas Torreira lovește pământul fără să aștepte, dar mingea de piele revine din apărare.

3′ Dries Mertens, care a fost trimis în suprafața de pedeapsă din diagonala stângă, lovește mingea imediat ce intră în suprafața de pedeapsă, dar portarul Orkun Özdemir ajunge în colțul din dreapta sus și reușește să ridice mingea.

7′ Echipa vizitatoare s-a apropiat de poartă! Onur Ayık, care mută mingea trimisă în spatele apărării din aripa stângă, intră în diagonală în suprafața de pedeapsă din stânga și își încearcă norocul de la pământ, dar portarul Fernando Muslera nu permite golul!

11′ Gol [0-1] (Care credit Ümraniyespor) GOOOLL !! QuelKredi Ümraniyespor a luat conducerea cu Umut Nayir! În atacul care se dezvoltă rapid din aripa dreaptă, Geraldo își depășește adversarul și intră în suprafața de pedeapsă și trimite pasa spre suprafața de pedeapsă fără a coborî pe ultima linie. În acest moment, trecerea lui Umut Nayir lovește pământul și readuce plasa în colțul din stânga.

15′ Echipa vizitatoare este din nou foarte aproape de poartă! Lăsându-și adversarul în urmă în atacul venit din aripa dreaptă, Geraldo își trimite pasa la penalty fără a coborî pe ultima linie. În acest moment, trecătorul Durel Avonou scot o lovitură de la pământ, dar portarul Fernando Muslera nu permite gol la două lovituri!

18′ Sergio Oliveira, care găsește mingea în spatele penalty-ului cu pasa lui Kerem, lovește puternic pământul, dar portarul Orkun Özdemir nu permite golul!

21′ Sacha Boey, plecând din dreapta, îl trimite pe mijlocaș în suprafața de pedeapsă. Mingea, care a fost lăsată în diagonală în suprafața de pedeapsă, a fost în fața lui Dries Mertens. Jucătorul cu experiență șutează fără să aștepte, dar mingea de piele merge direct la portarul Orkun Özdemir.

26′ Milot Rashica trimite o pasă de pe dreapta în suprafața de pedeapsă. După caromul din suprafața de pedeapsă, Mauro Icardi îi trimite pasa prietenului său Kerem Aktürkoğlu lângă semnul de pedeapsă. Kerem își încearcă norocul de la sol fără să aștepte, dar apărarea reușește să intervină în ultimul moment.

32′ Gol [1-1] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray a remizat cu Abdulkerim Bardakçı! Dries Mertens îl trimite pe mijlocaș în zona cu șase pase într-o lovitură de colț din dreapta. Abdülkerim Bardakcı sare pe stâlpul îndepărtat cu lovitura de cap a lui Victor Nelsson, completând mingea și readucând mingea rotundă de piele înapoi în plasă din colțul stâng.

36′ Echipa vizitatoare s-a apropiat de poartă! Pasand din dreapta, Geraldo trimite pasa sa aeriana in spatele semnului de pedeapsa. Între timp, Durel Avonou lovește sosirea, dar portarul Fernando Muslera blochează din nou poarta!

39′ Gol [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOLL !! Kredi Ümraniyespor a luat conducerea cu Oğuz Gürbulak!

43′ Dries Mertens, care găsește mingea în spatele arcului de penalty cu pasa lui Lucas Torreira, gândește direct în poartă, dar portarul Orkun Özdemir ajunge în colțul din stânga și reușește să prindă mingea de piele.

56′ Yunus Akgün îl trimite pe mijlocaș în suprafața de pedeapsă în atacul său din dreapta. Mingea care sare în apărare rămâne în fața lui Sacha Boey pe partea dreaptă a arcului de pedeapsă. Jucătorul cu experiență lovește puternic, dar portarul Orkun Özdemir ajunge în colțul din stânga și nu permite golul!

59′ PENALTI!!! Strahil Popov joacă cu mâna în interiorul suprafeței de pedeapsă și arbitrul Cihan Aydın arată punctul de pedeapsă!

60′ Gol de pedeapsă [2-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Mauro Icardi îmbină plasele și cercul de piele cu șutul de panenka în mijlocul porții și reunește echipa!

63′ Lucas Torreira, care găsește mingea în diagonala dreaptă a suprafeței de pedeapsă după atingerea din dreapta, șutează de la pământ, dar portarul Orkun Özdemir ajunge în colțul din stânga și nu permite golul.

77′ CARTON ROSU! Durel Avounou, care și-a eliminat adversarul Lucas Torreira în lupta la mijlocul terenului din BiriKredi Ümraniyespor, a fost în ofsaid cu al doilea cartonaș galben!

79′ Galatasaray nu poate beneficia de poziția de gol absolută cu Bafetimbi Gomis, care a intrat în joc! Juan Mata îl trimite pe mijlocaș la stâlpul îndepărtat în colțul luat din aripa dreaptă. Între timp, Abdülkerim Bardakcı trimite cu capul pasa în celălalt stâlp. Găsind mingea în fața lui, Bafetimbi Gomis își încearcă norocul de la pământ, dar portarul Orkun Özdemir reușește să intervină în ultimul moment!

82′ Gol [3-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray a luat conducerea cu Mauro Icardi! Abdülkerim Bardakcı, care întâlnește mingea pe diagonala stângă, trimite mijlocul terenului spre punctul de pedeapsă.