Urmărește meciul Galatasaray Bașakşehir în direct, transmisie live gratuită A Spor GS IBFK ZTK link de urmărire a meciului

Urmăriți meciul Galatasaray Basaksehir în direct, transmisie clară în direct A Spor GS IBFK ZTK urmăriți linkul meciului

Fanii care doresc să urmărească în direct meciul lui Galatasaray Başakşehir pentru a trece în semifinalele Cupei Turciei Ziraat caută cum să urmărească meciul Galatasaray Başakşehir în direct pe ecranele TV şi pe internet, fără o transmisie necriptată ilegală HD în direct, gratuit de congelare. Pentru a urmări meciul Galatasaray Başakşehir în direct, nu trebuie să căutaţi canale ilegale precum fansium24, selçuk sports, justin tv. Meciul Galatasaray Başakşehir va fi transmis în direct la calitate HD de la ASPOR la ​​ora 20:30. Când este meciul Galatasaray-Basaksehir, la ce oră, pe ce canal? Răspunsurile la întrebări, posibilele 11 și detaliile înainte de meci sunt în știrile noastre.

Galatasaray şi Başakşehir îşi vor împărtăşi atuul pe Stadionul Nef în sferturile de finală ale Cupei Turciei pentru Agricultură. După meciul de neuitat pe care Cim Bom l-a câștigat cu 7-0, cele două echipe se confruntă pentru prima dată în ligă. Fanii gălățeanilor s-au arătat interesați de meci, fiind de așteptat ca aproape toate tribunele să fie pline. Se estimează că cele două echipe vor fi pe teren cu aproape 11 careuri ideale în luptă de la startul finalei. În această rundă, care se joacă după metoda eliminării unui singur meci, câștigătorul luptei va fi adversarul lui Ankaragücü în semifinale.

Antrenorul lui Aslan, Okan Buruk, care a câștigat Cupa Turciei în timp ce mai înainte îl antrena pe Aksihar, plănuiește să-și continue drumul fără niciun accident, țintând dublu campionat. Emre Belözoğlu, în schimb, vrea să ia revanșa cu 7-0, atât pentru a-și scăpa de stres, cât și pentru a avansa până la final pe linia primului gol de cupă din cariera de antrenor.

Okan Buruk și Emre Belözoğlu, care au alergat împreună în Galatasaray și Inter de-a lungul carierei lor fotbalistice, au devenit rivali o dată în cariera lor de antrenor. Buruk a câștigat meciul dur jucat în prima jumătate a Super League din acest sezon.

Başakşehir a câştigat în sezonul 2016-17

Galatasaray şi Başakşehir au participat o dată până acum la Cupa Turciei Agriculturii. Cele două echipe s-au confruntat în optimile de finală ale sezonului 2016-2017 în cupă. În lupta desfășurată după metoda meciului simplu, echipa Portocaliu-Albastru Marin a câștigat meciul cu 16-2 și a devenit echipa care a trecut turul.

Zaniolo, care a jucat un rol major în câștigarea a 2 puncte înscriind 1 gol în 6 meciuri pe stadionul Nef, se pregătește să se plaseze în top 11 pentru prima dată în lupta de cupă de astăzi.

Cum a ajuns Galatasaray în sferturile de finală?

Galatasaray a început Cupa Turciei în acest sezon în runda a 3-a și a învins-o pe Kastamonuspor cu 7-0. Ulterior, SarıKırmızılılar a eliminat Ofspor cu 4-2 în runda a 1-a, Ankara Keçiörengücü cu 5-1 în runda a 0-a și Alanyaspor în runda a 16-a și a ajuns în sferturile de finală.

Cum a ajuns Başakşehir în sferturile de finală?

Başakşehir, în schimb, a avansat în sferturile de finală eliminând-o pe Göztepe cu 5-3 în runda a 1-a şi pe Karagümrük la penalty-uri în ultimele 16 runde.

Când este meciul Galatasaray-Basaksehir, la ce oră, pe ce canal?

Meciul Galatasaray-Basaksehir, care se va disputa pe stadionul Nef în această seară și va începe la ora 20.30, va fi transmis în direct la A Spor. Urmărirea scorului live al meciului, care va fi gestionat de Kadir Sağlam, va fi în știrile noastre.

Galatasaray-Basaksehir probabil 11s:

Galatasaray: Muslera, Boey, Kaan, Abdulkerim, Kazımcan, Torreira, Midtsjö, Zaniolo, Mertens, Kerem, Icardi

Esenyurt: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Aleksic, Berkay, Szysz, Figueiredo, Serdar

Care este scorul meciului Galatasaray 2-3 Basaksehir cu comentarii live?

Golul marcat de Galatasaray cu Kerem Aktürkoğlu în minutul 5 a fost anulat ca urmare a revizuirii VAR.

Başakşehir a trecut în avantaj cu 12-1 cu un gol al lui Patryk Szysz în minutul 0.

Mahmut Tekdemir a primit cartonaş galben în minutul 16 la Başakşehir.

În minutul 20, Galatasaray a egalat 1-1 cu golul lui Kaan Ayhan.

În minutul 30, Başakşehir a trecut în avantaj cu 2-1 cu golul marcat de Aleksic.

În minutul 38, directorul tehnic Başakşehir, Emre Belözoğlu, a văzut cartonaş roşu.

În minutul 40, Galatasaray a egalat 2-2 cu golul lui Dries Mertens.

40. Gol anulat (scor 1-2)